Smart copywriting

Pilnie potrzebujesz tekstu na stronę internetową? Zlecono Ci wrzucenie notki na branżowego bloga? Musisz dodać opisy produktów w sklepie? Jeśli nie jesteś pewien, jak to zrobić dobrze, zostaw to nam. Agencja Reklamowa Smart oferuje pełne usługi z zakresu copywritingu. Napiszemy tekst, którego potrzebujesz.

Zapoznamy się z Twoją branżą i porozmawiamy o tym, czym zajmuje się Twoja firma, przeprowadzając odpowiednią analizę. Znajdziemy potrzebne informacje i odpowiednio je wykorzystamy.

Zaangażowanie

Zawsze opiszemy Twoje produkty czy usługi z taką pasją i zaangażowaniem, jakbyśmy to my sami je sprzedawali. Nieważne czym zajmuje się Twoja firma.


SEO Copywriting

Copywriting to dzisiaj ważny element marketingu online. Nie wystarczy tylko napisać dobry tekst. Trzeba jeszcze wiedzieć, jak go napisać. I Ty, i my chcemy, żeby Twoja strona była dobrze pozycjonowana w wyszukiwarkach. Cóż – wiemy jak układać publikacje, by Ci w tym pomóc. Wyszukamy, dobierzemy i zastosujemy w Twoim tekście odpowiednie frazy, gwarantujące dużą ilość wyszukiwań i odwołań.

Możemy powiedzieć, że oferujemy nie tylko copywriting. Oferujemy SEO copywriting, bo wiemy na co zwracają uwagę algorytmy Google analizujące treść stron internetowych.

Ile to kosztuje?

Szanujemy Twój czas. Oczywiście, okres realizacji jest zależny od typu zlecenia i tematyki tekstu, ale zawsze postaramy się podesłać Ci naszą pracę najszybciej jak się da. Rozliczamy się na podstawie długości tekstów mierzonej w ilości znaków ze spacjami (zzs). Temat tekstu zazwyczaj nie wpływa na jego cenę.

Poznaj nasze ostatnie realizacje

Bistro

Logo dla restauracji Bistro

zobacz więcej

Wal-Mar

Materiały Promocyjne dla marki Wal-Mar

zobacz więcej

pro-roof.pl

Strona internetowa dla firmy Pro-Roof - specjalistów w wykonywaniu hydroizolacji mambranami EPDM.

zobacz więcej

esmont.pl

Odświeżenie strony esmont.pl

zobacz więcej