Profesjonalnie stworzony film opowie o firmie więcej niż nawet najlepiej napisany tekst.

Nie od dziś wiadomo, że do klientów łatwiej dotrzeć obrazem, niż słowem. Atrakcyjne grafiki i spoty wideo są ważną częścią marketingu, zwłaszcza w mediach internetowych. Animacje mogą posłużyć jako świetne materiały objaśniające produkty lub usługi (tzw. explainery), przekazać najważniejsze materiały o promocjach czy wydarzeniach, wyjaśniać idee i abstrakcyjne pojęcia, a wreszcie być świetną formą reklamy.

Oferujemy profesjonalne usługi animacji, zwłaszcza 2D

W ramach obranej technologii możemy tworzyć animowane postacie i infografiki, a także animowane logotypy. Zadbamy o to, aby każdy film był kompletną produkcją – nieważne czy mowa o kilkunastosekundowej reklamówce, dłuższym filmie instruktażowym czy obszernym spocie video.

Gwarantujemy, że nasze wideofilmy będą wykonane z najwyższą starannością i w atrakcyjnej, przykuwającej uwagę formie. Ich oglądanie będzie czystą przyjemnością!

Zajmując się produkcją animacji doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak należy je tworzyć żeby były odpowiednio czytelne i atrakcyjne. Na dobrze wykonany spot video składa się kilka elementów – scenariusz i ogólna koncepcja, warstwa wizualna i animacje oraz warstwa dźwiękowa, w tym ewentualny udział profesjonalnego lektora. Wszystkie te rzeczy wchodzą w zakres naszych usług. Dopasujemy styl filmu nie tylko do indywidualnych wymagań klienta, ale także do specyfiki jego branży, charakteru oferowanych produktów i usług oraz wcześniejszych działań marketingowych.

Poznaj nasze ostatnie realizacje

Bistro

Logo dla restauracji Bistro

zobacz więcej

Wal-Mar

Materiały Promocyjne dla marki Wal-Mar

zobacz więcej

pro-roof.pl

Strona internetowa dla firmy Pro-Roof - specjalistów w wykonywaniu hydroizolacji mambranami EPDM.

zobacz więcej

esmont.pl

Odświeżenie strony esmont.pl

zobacz więcej