Ulotki

Ulotka to wciąż niezwykle skuteczna forma reklamy. Głównymi zaletami tego popularnego środka rozpowszechniania informacji są szybkość oraz precyzja. W zależności od ilości przekazywanych treści, jej format i wykonanie może się znacząco różnić. 

Oferujemy druk ulotek w formatach A4, A5, A6 oraz DL. Format A4 zapewni czytelność oraz możliwość zaprezentowania większych zdjęć oraz grafik. Jednak ze względu na nieporęczność, najlepiej nadawać się będzie do kolportażu door-to-door. Z kolei format A6 świetnie się nada do najbardziej standardowej metody dystrybucji - hand to hand. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi bez problemu zmieści się na przykład w kieszeni, co zwiększy szanse na to, że potencjalny klient ją zachowa. Ta zaleta czyni ten format najchętniej wybieranym przez reklamodawców. Ulotka w formacie A5 będzie zatem pewnym kompromisem. DL to z kolei format A4 podzielony na trzy części. 

Do przemyślenia pozostaje również kwestia papieru. Im niższa gramatura, tym papier będzie mniej sztywny i wyglądał mniej prestiżowo. 

Minimalny nakład to 50 sztuk.

/ KALKULATOR KOSZTÓW

Format

Rodzaj papieru

Zadruk

Lakierowanie, foliowanie

Nakład / ilość

POMOC

Aby wycenić produkt, wybierz jego z listy

zapisz wycenę