Co robimy?

W zakres naszych usług wchodzi opracowanie spójnej koncepcji graficznej, jej wykonanie i zastosowanie. W zależności od potrzeb Klienta przygotujemy oprawę wizualną dla konkretnego produktu, marki, strony internetowej czy kampanii marketingowej. Zajmujemy się także opracowywaniem projektów logotypów oraz w ślad za nimi – całej identyfikacji wizualnej firmy. Wszystkie nasze projekty wykonujemy z najwyższą starannością, by mogły w pełni realizować nakładane na nie cele biznesowe.

Jak pracujemy?

Każdy projekt zaczynamy od analizy potrzeb Klienta oraz rynkowego otoczenia, w jakim działa. Czasami musimy obalać mylne przekonania naszych Klientów o tym, jak od strony wizualnej prezentuje się (lub powinna się prezentować) ich firma, ale zawsze robimy to na podstawie naszej ugruntowanej wiedzy i doświadczenia. Najważniejsze, by layout marki był atrakcyjny, estetyczny i wyróżniał się na tle konkurencji. Nie wymyślamy jednak nic na siłę. Jeśli Klient ma już opracowany sprawdzony system identyfikacji wizualnej, bez trudu wykorzystamy go do opracowania potrzebnych materiałów.

 

Co osiągamy?

Tworzone przez nas kreacje mają różnorodne zastosowanie. Wykonujemy grafiki na potrzeby mediów wirtualnych (strony internetowe, banery reklamowe, mailingi i newslettery, video i animacje), mediów outdoorowych (billboardy, oklejanie pojazdów i witryn), gadżetów reklamowych i promocyjnych (materiały biurowe, plakaty, ulotki) i niemal każdego innego przeznaczenia, jakiego wymaga od nas Klient. Projekty wykonujemy oczywiście z najwyższą starannością, według wszelkich wymagań i specyfikacji. Jednak nasza praca nie kończy się na przesłaniu Klientowi kompletu materiałów.

•    Służymy pomocą i radą w wykorzystywaniu grafik w produktach i usługach
•    Implementujemy kreacje do całej strategii marketingowej
•    W razie potrzeby uaktualniamy przekazy na grafikach
•    Zawsze chętnie doradzamy i stale jesteśmy gotowi na nowe kreatywne wyzwania.
 

Poznaj nasze ostatnie realizacje

Wal-Mar

Materiały Promocyjne dla marki Wal-Mar

zobacz więcej

pro-roof.pl

Strona internetowa dla firmy Pro-Roof - specjalistów w wykonywaniu hydroizolacji mambranami EPDM.

zobacz więcej

esmont.pl

Odświeżenie strony esmont.pl

zobacz więcej

dscm.com.pl

Strona internetowa dla Dolnobrzeskiego Specjalistycznego Centrum Medycznego (DSCM)

zobacz więcej